Hakkımızda

Gerçekte ne yapıyoruz?

Araç Tamiri, Telefon Tamiri ve Bilgisayar Tamiri gibi taşınabilir tamirat türlerinden sizler için fiyat ve performans açısından en iyi ve en uygun ustayı bulup, ihtiyaç duyulan hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Misyonumuz

Endüstriyel atılımlar sayesinde günümüz dünyası neredeyse tamamen dijital bir dünya olma yolunda son adımları atmaya hazırlanıyor.Bu süreçte gerekli tüm sektörler dijital bir hayata geçmeyi planlamaktadır. Biz de bu sektörün dijitalleşmesi için gerekli tüm adımları doğru atıp, gelecekte kendimizi uygun bir yerde konumlandırmak istiyoruz.

Geçmişi

2018 yılında temellerini attığımız, bugün ise Türkiye'nin İlk Sanal Sanayi Sitesi'nin sahibi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bizimle iletişime geçin

info@tamirhanen.com Adres: Beşiktaş / İstanbul

Ne yapabiliriz?

Dilediğiniz an, dilediğiniz yerden Çağrı Merkezimizi arayarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında tek bir telefonla bilgi alabilirsiniz. Çağrı Merkezimizi aradığınızda çok basit bir şekilde, dilediğiniz menüye hızlıca ulaşabilirsiniz. İşlemlerinizi sesli yanıt sistemimizden tamamlayabilir ya da müşteri hizmetlileri aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde `raporlamanın yeni normali` olan sistem raporlaması, raporlamanın geldiği son nokta olarak, şeffaflığı ve işletmelere ilişkin bilgi paylaşımını artırdığı için hem dükkanlara hem de müşterilere oldukça fayda sağlıyor. Bunun da ötesinde, raporlama süreci dükkanın kendisini baştan aşağı gözden geçirdiği, güçlü ve zayıf yanlarını, risk ve fırsatlarını sistematik bir şekilde değerlendirmesini sağlayan bir strateji çalışması sağlıyor.

Tamirhanen.com'a web üzerinden erişebileceğiniz gibi Android Market'de ve Apple Market'de var olan uygulamalarımız üzerinden de dilediğiniz gibi erişebilirsiz.

Kullanacağımız geri bildirim sistemi elediğimiz ve veritabanımıza eklenen geribildirim ile 10000'in üzerinde güvenilir ustanın iletişm bilgilerini sizlerle paylaşmanın mutluluğunu duyuyoruz.